in de kijker
OKRA in de regio
OKRA in de regio
 

Tussen de trefpunten en OKRA-Algemeen situeert zich een belangrijk tussenniveau: de regio.
De OKRA-regio’s hebben 2 hoofdopdrachten:

 

Regionaal bestuur Onze trefpunten

Regionaal Bestuur


1. Het regionaal team:



Het regionaal team is het dagelijks bestuur van de OKRA-regio’s Ieper en Kortrijk. 

Deze groep is samengesteld uit vrijwilligers en beroepskrachten uit beide regio's,
een vertegenwoordiger van OKRA algemeen en de CM-directeur welzijn.

regio Kortrijk:

• Regiovoorzitter:Jan Omey,Waregem ,056 61 01 85  Jan.Omey@skynet.be 

• Andere teamleden:

Valerie Nys  valerie.nys@okra.be

Jean-Paul Algoet, Kuurne,056 70 10 59, jeepee.algoet@gmail.com 

Francine Dewilde, Zwevegem,056 75 63 81, francine.dewilde@skynet.be

Martine Lefebvre, Bellegem,056 32 88 97, martine.lefebvre@telenet.be 

Karel Vandoorne, Waregem,056 32 77 01, karel.vandoorn@telenet.be 

Toon Vanhaverbeke,Zwevegem,056 75 77 73,toon.vanhaverbeke@telenet.be

• Regiopastor: Annemie Belaen,Kuurne,056 32 64 01, belaen_annemie@hotmail.com

2. Het regionaal bestuur

Het is samengesteld uit het regionaal team,een vertegenwoordiger uit elk OKRA-trefpunt. 
Bij zijn/haar afwezigheid kan de plaatsvervangende vertegenwoordiger uit het trefpunt deelnemen.

3. Regionale werkgroepen

In het samenwerkingsverband OKRA regio Ieper en Kortrijk zijn verschillende regionale werkgroepen actief.

Werkgroep Belangenbehartiging/zorg/zorgrecht

Werkgroep Cultuur/ACADEMIE

Werkgroep Sport

Werkgroep Promotie en Communicatie/ledenblad OKRA-Flash

Werkgroep Reizen

Werkgroep Zingeving

4. Personeelsleden:
Administratief medewerker Kortrijk, contact verkooppunt OKRA-reizen West-Vlaanderen:
Stephanie Vanovervelt, 056 52 63 53, stephanie.vanovervelt@okra.be
Educatief medewerker Ieper en Kortrijk: 
Adel Vandenbussche, 056 52 63 53, adel.vandenbussche@okra.be

Regiodirecteur OKRA Ieper en Kortrijk,
Hannelore Lapauw, 056 26 63 41, hannelore.lapauw@okra.be

 

 

activiteiten