Directeur

Mark De Soete, T: 02 246 44 34 en T: 0479 89 55 50, E: mark.desoete@okra.be

Coördinatieteam

  • Geert Beullens, coördinator Oost-Vlaanderen, T: 09 269 32 13 en T: 0473 23 58 32, E: geert.beullens@okra.be
  • Mark De Soete, directeur, T: 02 246 44 34 en T: 0479 89 55 50, E: mark.desoete@okra.be
  • Hannelore Lapauw, coördinator West-Vlaanderen, T: 056 52 53 40 en T: 0478 88 23 37, E: hannelore.lapauw@okra.be
  • Ellen Ophalvens, coördinator ondersteunende teams, T: 02 246 39 45 en T: 0473 54 62 94, E: ellen.ophalvens@okra.be
  • Ingrid Peeters, coördinator Limburg, T: 011 26 59 31 en T: 0477 67 48 61, E: ingrid.peeters@okra.be
  • Koen Peeters, coördinator cel belangenbehartiging, T: 03 220 12 83 en T: 0475 49 02 70, E: koen.peeters@okra.be
  • Rebecca Schoeters, coördinator Antwerpen,  T: 03 220 12 83 en T: 0479 73 93 29, E: rebecca.schoeters@okra.be
  • Sandra Vandereet, directeur OKRA-SPORT+, T: 02 246 44 36 en T: 0484 64 97 35, E: sandra.vandereet@okrasportplus.be
  • Ingrid Van Kerckhove, coördinator Vlaams-Brabant en BHG, T: 02 244 28 94 en T: 0474 41 64 23, E: Ingrid.vankerckhove@okra.be
  • Walter Van Wouwe, coördinator cel sociaal-cultureel werk en bewegingsuitbouw, T: 0494 52 99 58, E: walter.vanwouwe@okra.be
  • An Verdonck, HR-verantwoordelijke, T: 051 26 53 09 en T: 0495 58 45 13, E: an.verdonck@okra.be

Provinciale teams

Provinciaal team West-Vlaanderen

Coördinator: Hannelore Lapauw, T: 056 52 63 40 en T: 0478 88 23 37, E: hannelore.lapauw@okra.be

  • Isabelle Boudewyn, T: 056 52 63 52, E: isabelle.boudewyn@okra.be
  • Els Cardoen, T: 056 52 63 53, E: els.cardoen@okra.be
  • Ilona Degraeve, T: 050 44 03 86, E: ilona.degraeve@okra.be
  • Sofie Devriendt, T: 051 42 38 08, E: sofie.devriendt@okra.be
  • Els Hoebrechts, T: 050 44 03 86, E: els.hoebrechts@okra.be
  • Veerle Maertens, T: 051 26 53 07, E: veerle.maertens@okra.be
  • Hubert Martens, T: 059 55 26 90, E: hubert.martens@okra.be
  • Els Slembrouck, T: 059 55 26 90, E: els.slembrouck@okra.be

Provinciaal team Oost-Vlaanderen

Coördinator: Geert Beullens, T: 09 269 32 13 en T: 0473 23 58 32, E: geert.beullens@okra.be

  • Mieke De Zutter, T: 09 269 32 23, E: mieke.dezutter@okra.be
  • Peter Dhaese, T: 09 269 32 29, E: peter.dhaese@okra.be
  • Yasmin Farinon,T: 09 269 32 17, E: yasmin.farinon@okra.be
  • Margot Janssens, T: 09 269 32 17, E: margot.janssens@okra.be
  • Klaartje Neirinckx, T: 03 760 38 66, E: klaartje.neirinckx@okra.be
  • Ingrid Samson,T: 09 269 32 19, E: ingrid.samson@okra.be
  • Fabienne Sichien, T: 03 760 38 66, E: fabienne.sichien@okra.be
  • Dirk Van Beveren, T: 09 269 32 14, E: dirk.vanbeveren@okra.be
  • Claudia Van Dingenen, T: 09 269 32 15, E: claudia.vandingenen@okra.be
  • Anneke Van Steen, T: 03 760 38 66, E: anneke.vansteen@okra.be

Provinciaal team Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk gewest

Coördinator: Ingrid Van Kerckhove, T: 02 244 28 94 en T: 0474 41 64 23, E: ingrid.vankerckhove@okra.be

  • Malu Baert, T: 02 244 28 95, E: malu.baert@okra.be
  • Ann Bellen, T: 016 35 96 87, E: ann.bellen@okra.be
  • Hilde Cooremans, T: 02 244 28 92, E: hilde.cooremans@okra.be
  • Bert De Bruyn, T: 016 35 27 51, E: bert.debruyn@okra.be
  • Karlijn De Haes, T: 016 35 96 72, E: karlijn.dehaes@okra.be
  • Nathalie De Vits, T: 02 244 28 91, E: nathalie.devits@okra.be
  • Pat Rooseleers, T: 02 244 28 98, E: pat.rooseleers@okra.be

Provinciaal team Antwerpen

Coördinator: Rebecca Schoeters, T: 03 220 12 83, E: rebecca.schoeters@okra.be

  • Tine Gillis, T: 03 220 12 82, E: tine.gillis@okra.be
  • Kaat Uytterhoeven, E: kaat.uytterhoeven@okra.be
  • Jos Jacobs, T: 03 220 12 84, E: jos.jacobs@okra.be
  • Tom Langmans, T: 014 40 33 50, E: tom.langmans@okra.be
  • Lieven Rijckoort, T: 015 40 57 41, E: lieven.rijckoort@okra.be
  • Greet Scheers, T: 015 40 57 45, E: greet.scheers@okra.be
  • Katrien Van Aken, T: 03 220 12 85, E: katrien.vanaken@okra.be
  • Benny Vancampfort, T: 014 40 33 52, E: benny.vancampfort@okra.be
  • Els Verellen, T: 014 40 33 53, E: els.verellen@okra.be
  • Carine Vervoort, T: 03 220 12 80, E: carine.vervoort@okra.be
  • Nathalie Van Gorp, T: 014 40 33 54, E: nathalie.vangorp@okra.be

Provinciaal team Limburg

Coördinator: Ingrid Peeters, T: 011 26 59 31 en T: 0477 67 48 61, E: ingrid.peeters@okra.be

  • Barbel Cuppens, T: 011 26 59 37, E: barbel.cuppens@okra.be
  • Eric Hulsmans, T: 011 26 59 45, E: eric.hulsmans@okra.be
  • Laura Ongena, T: 011 26 59 33, E: laura.ongena@okra.be
  • Steven Reynders,T: 011 26 59 34 , E: steven.reynders@okra.be
  • Edgard Vandenbroek,T: 0478 54 40 78, E: edgard.vandenbroek@okra.be

Lesgevers sport & crea: crea.limburg@okra.be en sport.limburg@okra.be

  • Vicky Cuypers, T: 011 26 59 37, E: vicky.cuypers@okra.be
  • Josette Driesen, T: 011 26 59 40, E: Josette.driesen@okra.be
  • Bea Jans, T: 011 26 59 37, E: bea.jans@okra.be
  • Margot Meeuwissen, T: 011 26 59 39, E: margot.meeuwissen@okra.be
  • Patricia Schoenaers, T: 011 26 59 38, E: patricia.schoenaers@okra.be
  • Patricia Vanierschot, T: 011 26 59 37, E: patricia.vanierschot@okra.be

Ondersteunende teams

Cellen

Cel sociaal-cultureel werk

Voorzitter: Annemie Janssens

Coördinator: Walter Van Wouwe, T: 0494 52 99 58, E: walter.vanwouwe@okra.be

  • Isabelle Boudewyn, T: 056 52 63 52, E: isabelle.boudewyn@okra.be
  • Veronique Cuppens, T: 011 26 59 44, E: veronique.cuppens@okra.be
  • Jan Denil, T: 02 246 27 39, E: jan.denil@okra.be
  • Laura Ongena, T: 011 26 59 33, E: laura.ongena@okra.be
  • Ingrid Samson, T: 09 269 32 19, E: ingrid.samson@okra.be
  • Kaat Wouters, E: kaat.wouters@okra.be

Cel bewegingsuitbouw

Voorzitter: Bernadette Van Poucke

Coördinator ad interim: Walter Van Wouwe, T: 0494 52 99 58, E: walter.vanwouwe@okra.be

  • Barbel Cuppens, T: 011 26 59 37, E: barbel.cuppens@okra.be
  • Malu Baert, T: 02 244 28 95, E: malu.baert@okra.be
  • Mieke Bracke, T: 09 267 55 56, E: maria.bracke@okra.be
  • Sofie Devriendt, T: 051 42 38 08, E: sofie.devriendt@okra.be
  • Piet Elsen, T: 02 246 44 47, E: piet.elsen@okra.be
  • Tine Gillis, T: 03 220 12 82, E: tine.gillis@okra.be
  • Katrien Van Aken, T: 03 220 12 85, E: katrien.vanaken@okra.be
  • Dirk Van Beveren, T: 09 269 32 14, E: dirk.vanbeveren@okra.be

Cel belangenbehartiging: belangenbehartiging@okra.be

Voorzitter: Herman Fonck

Coördinator: Koen Peeters, T: 0475 49 02 70, E: koen.peeters@okra.be

  • Bert De Bruyn, T: 016 35 27 51, E: bert.debruyn@okra.be
  • Ilona Degraeve, T: 050 44 03 86, E: ilona.degraeve@okra.be
  • Mieke De Zutter, T: 09 269 32 23, E: mieke.dezutter@okra.be
  • Peter Dhaese, T: 09 269 32 29, E: peter.dhaese@okra.be
  • Marijn Loozen, T: 02 246 44 30, E: marijn.loozen@okra.be
  • Lieven Rijckoort, T: 015 40 57 41, E: lieven.rijckoort@okra.be
  • Delphine Schedin, T: 02 246 44 51, E: delphine.schedin@okra.be
  • Bart Smits, T: 02 246 44 45, E: bart.smits@okra.be
  • Edgard Vandenbroeck, T: 0478 54 40 78, E: edgard.vandenbroeck@okra.be

OKRA-SPORT+ vzw

www.eenlevenlangsporten.be

Voorzitter: Bart Vanreusel

Directeur: Sandra Vandereet, T: 02 246 44 36 en T: 0484 64 97 35, E: sandra.vandereet@okrasportplus.be

  • Leen Aelbrecht, T: 02 246 39 46, E: leen.aelbrecht@okrasportplus.be
  • Wim Bogaert, T: 02 246 42 09, E: wim.bogaert@okrasportplus.be
  • Jan Benoot, E: jan.benoot@krachtbal.be
  • Jonathan Goetvinck, E: jonathan.goetvinck@okrasportplus.be
  • Ann Jespers, T: 03 645 13 32, E: ann.jespers@okrasportplus.be
  • Katleen Kerremans, T: 02 246 26 03, E: katleen.kerremans@okrasportplus.be
  • Frank Lenders, E: frank.lenders@okrasportplus.be
  • Peter Nijs, T: 02 246 40 06, E: peter.nijs@okrasportplus.be
  • Nele Put, T: 02 246 44 35, E: nele.put@okrasportplus.be
  • Mandy Van Goethem, T: 02 246 28 62, E: mandy.vangoethem@okrasportplus.be

Senior advisors

Roel François, T: 02 246 44 43, E: roel.francois@okra.be

Johan Truyers, T: 02 246 44 40, E: johan.truyers@okra.be

Coördinator: Ellen Ophalvens , T: 02 246 39 45 en T: 0473 54 62 94, E: ellen.ophalvens@okra.be

Administratie centrale zetel, T: 02 246 44 41, E: algemeen@okra.be, E: vergaderingen@okra.be

  • Hilde Cooremans, T: 02 244 28 92, E: hilde.cooremans@okra.be
  • Lucie Van Hemelrijk, T: 02 246 39 44, E: lucie.vanhemelrijk@okra.be
  • Karin Van Hoven, T: 02 246 42 32, E: karin.vanhoven@okra.be

Aan- en verkoop, E: bestellingen@okra.be

  • Lucie Van Hemelrijk, T: 02 246 39 44, E: lucie.vanhemelrijk@okra.be

Databeheer, IT en lidmaatschap, E: webmaster@okra.be, E: lidworden@okra.be

  • Ann Bellen, T: 016 35 96 87, E: ann.bellen@okra.be
  • Kevin Brusselmans, T: 02 246 28 61, E: kevin.brusselmans@okra.be
  • Ellen Van De Sype, T: 02 246 29 03, E: ellen.vandesype@okra.be
  • Karin Van Hoven, T: 02 246 42 32, E: karin.vanhoven@okra.be

Vezekeringen, E: verzekeringen@okra.be

  • Kevin Brusselmans, T: 02 246 28 61, E: kevin.brusselmans@okra.be
  • Els Slembrouck, T: 059 55 26 90, E: els.slembrouck@okra.be

HR, E: personeel@okra.be

  • Stéphanie Cleynen, T: 02 246 44 38, E: stephanie.cleynen@okra.be
  • An Verdonck, T: 051 26 53 09, E: an.verdonck@okra.be

Preventieadviseur

  • Stéphanie Cleynen, T: 02 246 44 38; E: stephanie.cleynen@okra.be

Boekhouding, E: boekhouding@okra.be

  • Leen Aelbrecht (OKRA-SPORT+), T: 02 246 39 46, E: leen.aelbrecht@okrasportplus.be
  • Dirk Dedobbeleer, T: 02 246 39 54, E: dirk.dedobbeleer@okra.be
  • Frank Massoels, T: 02 246 44 48, E: frank.massoels@okra.be
  • An Nagels, T: 03 220 12 86, E: an.nagels@okra.be
  • Peter Nijs (OKRA-SPORT+), T: 02 246 40 06, E: peter.nijs@okra.be
  • Tina Sorgeloos, T: 03 780 26 96, E: tina.sorgeloos@okra.be
  • Marcia Zutterman, T: 050 44 03 81, E: marcia.zutterman@okra.be

Communicatie, marketing en fondsenwerving, E: communicatie@okra.be

  • Mieke Bracke, T: 09 267 55 56, E: maria.bracke@okra.be
  • Nathalie De Vits, T: 02 244 28 91, E: nathalie.devits@okra.be
  • Els Hoebrechts, T: 050 44 03 86, E: els.hoebrechts@okra.be
  • Eric Hulsmans , T: 011 26 59 45, E: eric.hulsmans@okra.be
  • Lies Kiekens, T: 02 246 44 57, E: lies.kiekens@okra.be
  • Eric Sohl, T: 02 246 44 33, E: eric.sohl@okra.be
  • Steven Reynders, T: 0477 90 79 96, E: steven.reynders@okra.be
  • Anneke Van Steen, T: 03 760 38 66, E: anneke.vansteen@okra.be