Wie is Wie?

Hieronder vind je de collega's van de hoofdzetel - zie ook de regionale secretariaten

Algemeen directeur OKRA
Mark De Soete: 02 246 44 34, mark.desoete@okra.be

Algemeen Pastor OKRA
Jan Denil: 02 246 27 39, jan.denil@okra.be

Personeel en Vorming
Roel François: 02 246 44 43,  roel.francois@okra.be
Stéphanie Cleynen: personeelsadministratie, 02 246 44 38, stephanie.cleynen@okra.be
An Verdonck: an.verdonck@okra.be

ICT en databeheer
Wim Tubbax: 02 246 44 37, webmaster@okra.be
Lies Kiekens: 02 246 44 57, webmaster@okra.be
Ellen Van De Sype: 02 246 29 03, webmaster@okra.be
Karin Van Hoven: 02 246 42 32, webmaster@okra.be

Communicatie

Liesbeth Kiekens: online communicatie, 02 246 44 57, lies.kiekens@okra.be 
Ellen Van De Sype: 02 246 29 03, ellen.vandesype@okra.be 
Steven Reynders: marketingverantwoordelijke, 0477 90 79 96, steven.reynders@okra.be

Boekhouding
Frank Massoels: 02 246 44 48, boekhouding@okra.be 
Peter Nijs: 02 246 40 06, boekhouding@okra.be
Tom Daem: 02 246 47 62, boekhouding@okra.be
Annick Casteur: 02 246 44 58, boekhouding@okra.be
Leen Aelbrecht: 02 246 39 46, boekhouding@okra.be
Dirk Dedobbeleer: 02 246 39 54, boekhouding@okra.be

An Nagels (provincie Antwerpen): an.nagels@okra.be
Marcia Zutterman (provincie West-Vlaanderen): marcia.zutterman@okra.be
Tina Sorgeloos (provincie Oost-Vlaanderen): tina.sorgeloos@okra.be
José Marcoen (provincie Limburg): jose.marcoen@okra.be

Administratie
Ingrid Samson: verantwoordelijke, 02 246 44 41, ingrid.samson@okra.be
Kevin Brusselmans: 02 246 28 61, kevin.brusselmans@okra.be
Océane De Vliegher: oceane.devliegher@okra.be

Info & Advies
Marijn Loozen: zorgrecht, 02 246 44 30, marijn.loozen@okra.be
Piet Elsen: zorgrecht, 02 246 44 47, piet.elsen@okra.be 
Johan Truyers: studiedienst, 02 246 44 40, johan.truyers@okra.be
Ellen Ophalvens: studiedienst, 02 246 39 45, ellen.ophalvens@okra.be
Delphine Schedin: pensioendienst: delphine.schedin@okra.be
Bart Smits: pensioendienst, 02 246 44 45, bart.smits@okra.be

Sociaal-Cultureel Werk
Jan Denil: Cultuur & Academie, 02 246 27 39, jan.denil@okra.be

Reizen
Lucie Van Hemelrijk: 02 246 39 44, lucie.vanhemelrijk@okra.be

OKRA-SPORT+
Sandra Vandereet: Directeur, 02 246 44 36, sandra.vandereet@okrasportplus.be
Ann Jespers: Administratief medewerker, 02 246 42 07, ann.jespers@okrasportplus.be
Nele Put: Administratief verantwoordelijke, 02 246 44 35, nele.put@okrasportplus.be   
Katleen Kerremans: Sporttechnisch medewerker, 02 246 26 03, katleen.kerremans@okrasportplus.be
Wim Bogaert: Sporttechnisch medewerker, 02 246 42 09, wim.bogaert@okrasportplus.be